-MENU-

 

Strona główna
Aktualności
Rekordy szkoły
Kadra nauczycieli
Terminarz zawodów
Zajęcia pozalekcyjne

Pliki do pobrania

Galeria zdjęć

Galeria filmów
Archiwum

Linki

Kontakt

 

JUDO

 

 

-ZAJĘCIA POZALEKCYJNE-

 

 

Basen - Co dwa tygodnie we wtorki organizowane są wyjazdy na krytą pływalnie do Tarnowa. Zajęcia odbywają się na basenie przy ulicy Piłsudzkiego w Tarnowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wszyscy zainteresowani wyjazdami powinni kontaktować się z Panem Waldemarem Siwkiem w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji. Koszt jednego wyjazdu to około 20 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!

 

Zajęcia na hali - Co tydzień prowadzimy zajęcia sportowo rekreacyjne dla chłopców i dziewcząt. W poniedziałki na 14.15 przychodzą chłopcy i dziewczęta na zajęcia  z Panem Siwkiem, we czwartki o 7:10 zajęcia prowadzi Pan Słowik.  Zajęcia te służą głównie przygotowaniu reprezentacji na najbliższe zawody w grach zespołowych. Pan Mikos prowadzi SKS dla uczniów szkoły podstawowej w piątki po zakończeniu lekcji o 14:10. W miarę wolnej sali gimnastycznej SKSy odbywają sie czasem też w inne dni!

 

Judo - Treningi odbywają się we wtorki o 14:15 i czwartki o 14:15. Zajęcia prowadzi  Pan Paweł Słowik.

                               

Narty - Każdej zimy organizowane są jednodniowe wyjazdy na narty. Kilka lat temu byliśmy na Słowacji w Stebnickiej Hucie. A ostatnio jeździmy do Laskowej. Zdjęcia z tamtych wypadów możecie obejrzeć w galerii. Koszt takiego wyjazdu rok temu wynosił ok 60 zł, w tym dojazd i całodniowy karnet. Szczegółowe informacje w okresie zimowym u nauczycieli w-fu. Na pewno również na stronce znajdzie się informacja jeżeli wyjazd będzie planowany. Zapraszamy do uczestnictwa w tych narciarskich wyjazd

 

                                                       pgsport@siedliska.org